O nas

Ten blog jest o naszej podróży, której celem jest dom. Taki w sensie fizycznym i duchowym. Mamy nadzieję na dłuższy i przyjemny postój na stacji Przystanek Miłosna oraz nasze i Wasze tutaj wytchnienie.

Pomysłem, który zmobilizował nas do pracy nad tym serwisem było stworzenie przestrzeni w sieci (a może i poza nią?), na miejsce podobne do tego, które chcemy stworzyć w naszym domu. Ciepłe, rodzinne, pogodne, twórcze i inspirujące. Bardzo lubimy zapraszać gości, zapraszamy więc i Was do naszego świata.

Gdybyśmy mieli się przedstawić, tak tu i teraz, w żołnierskim skrócie, powiedzielibyśmy – Jesteśmy młodym małżeństwem (nie mylić z młodymi ludźmi :P), które całkiem niedawno rozpoczęło wspólnie życie. Mamy mocno wyczekiwaną, małą, piękną córkę. Podobna wrażliwość i zamiłowanie do pięknych rzeczy z duszą popchnęła nas do jednej z najważniejszych decyzji w życiu. Decyzji o zakupie domu.

Dla nas to nie jest zwykły dom. To dom naszych marzeń. Dom z charakterem, czy wreszcie dom, w którym czuć artystyczną aurę poprzednich [nadal obecnych] właścicieli, który zasługuje na uszanowanie jego tradycji, pokochanie i zaopiekowanie. Czy podołamy? Tak, mamy taką nadzieję. Czy będzie w stanie nam się odwdzięczyć?  Zrobimy co w naszej mocy.

Dla nas obecny czas jest szczególnie ważny, bowiem po latach błądzenia w poszukiwaniu szczęścia i miłości, w końcu się odnaleźliśmy. Trochę to trwało, bo nie mamy po 20 lat, ale za to jesteśmy przepełnieni radością, zapałem i gotowi do ciężkiej pracy.

Mamy nadzieję, że Przystanek Miłosna będzie dla wszystkich tu obecnych przyjemnym punktem spotkań. Jako gospodarze tego miejsca zapewniamy, że zrobimy wszystko, by tak było.


Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram