Jak tu trafiłam

Na profil Make My Wonderland trafiłam kilka tygodni temu. Najpierw zauroczyłam się Kasią, jej rodziną i otoczeniem. Naturalność, delikatność, wiatr, góry, natura – z tym mi się kojarzy. Przepiękne zdjęcia, niektóre niezwykle przemyślane, niektóre sytuacyjne, znienacka. Wszystkie naturalne.

Potem zobaczyłam porcelanę galaxy i odkryłam, że ta czarująca dziewczyna nie tylko roztacza wokół siebie pozytywną energię, ale również tworzy przepiękne rzeczy. Jestem pewna, że w nie też wkłada swoją dobrą energię. Może i nawet trochę tego wiatru z gór.

Kto mnie zna, wie, że moją ukochaną dziedziną sztuki jest malarstwo. Zdecydowanie bardziej cenię to co własnoręcznie namalowane, niż drukowane. Przy każdym łyku porannej kawy z pięknej filiżanki pamiętasz, że zaczarowała go wróżka z gór. Tak, dla mnie to trochę jak czary.

Mało tego, Kasia pisze bloga, którego stroi pięknymi fotografiami. Czuć w nim miłość do życia.

Zobaczcie sami, porcelana z drzewa, plastry drewna malowane lasem i ręcznie zaczarowane poduszki.

Kasia o Make My Wonderland

Make My Wonderland to miejsce, które powstało z potrzeby tworzenia i dzielenia się swoimi fantazjami. Znajdziesz tu porcelanę, wyjątkowe plastry drewna czy poduchy – wszystko ręcznie malowane.

Malując, nad każdą rzeczą szepczę zaklęcia. Wierzę, że dzięki temu w produktach MMW czuć dobrego ducha i pozytywną energię.

Inspiruje mnie natura, dlatego w wonderlandowych projektach odnajdziesz powiew świeżego górskiego powietrza czy szum starego lasu.

Serce MMW bije w Karkonoszach, miejscu, które nieustannie mnie zachwyca i napędza do działania.

——*——-*——–*———–*————-*————-*————-*—————*——–

Jestem Kasia. Niespokojny duch i wielka marzycielka. Witaj w mojej krainie.

http://makemywonderland.pl/

https://www.facebook.com/makemywonderland/

https://www.instagram.com/makemywonderland/