Fern and Felt

Uwielbiamy wszystko co naturalne. Natura rysuje najpiękniejsze kształty i zdobi je najpiękniejszymi barwami.

Jest taka Adrianna, która trochę pięknej natury chce przemycić w przedmiotach codziennego użytku. Tak powstały etui do telefonu, które zdobią suszone rośliny. Chcecie zobaczyć więcej? Przeczytajcie co Adrianna sama pisze o swojej twórczości.

Przystanek Milosna- Fern and Felt 2

Adranna o Fern and Felt

Rok temu, jesienią spacerowałam z córką po parku i zebrałam kilka liści, miały piękne kolory. Stwierdziłam, że fajnie byłoby zachować je na dłużej… i tak zaczęły w mojej głowie pomysły. Na początku roku encyklopedie, w których suszyłam roślinki wymieniłam na prasę do suszenia kwiatów, a w lutym powstały pierwsze etui na telefony z zatopionymi roślinkami. Rety, ile ja wtedy materiałów zmarnowałam, żeby nauczyć się to robić! Mąż w pracy za granicą, mała córeczka śpi w sypialni a ja w salonie w dwóch swetrach przy otwartym balkonie, żeby żywica mnie nie zadusiła ??

Potem jakoś tak zobaczyłam gdzieś kwiaty z filcu. Nie wiem co mnie tknęło, ale stwierdziłam, że nauczę się robić takie kwiatki, a przecież jak rysuję konia to wygląda on jak krowa, albo pies-zero talentu. Jednak nożyczki to nie ołówek i po setkach godzin przy skrawkach filcu umiem już tyle, że jestem z siebie dumna.

Teraz poza etui z zatopionymi w żywicy suszonymi kwiatami i opaskami z filcu uczę się haftować, Poza tym przymierzam się do biżuterii we floralnym klimacie, a lada dzień debiutuje marka AliceIn zadedykowana dziewczynkom i fotografom szukających naprawdę finezyjnych kreacji, stworzona przeze mnie i Asię z Manufaktury Dodatków Pawie Oczko.

 

 

Fern&Felt znajdziecie na Facebooku https://web.facebook.com/fernandfelt/

na Instagramie https://www.instagram.com/fernandfelt/

 

 

 

 

 

 

 

Przystanek Miłosna- Fern and felt 3