Co kilka dni słyszę „ty tyle nosisz..”, „nie boli Cię kręgosłup od tego noszenia?”, „przyzwyczaił się”. A jak jest naprawdę? 
Od narodzin Milana odkładałam go do łóżeczka, a spacery w chuście były z konieczności. Odkładałam, bo bolał mnie kręgosłup i chciałam spać. Niestety. Mój syn nie chce spać sam. Ma od początku problem z utrzymaniem snu. Zasypia na jakieś 5-20 minut i to koniec. W wózku podczaj jazdy może spać 2 godziny. W chuście lub w łóżku czując bliskość rodzica również się nie wybudza. 
I jeśli ktoś mi jeszcze raz powie, że przyzwyczaiłam, to mam argument, że to mija się z prawdą. Przetestowałam. Odkładałam. Spać nie chce. On chce być blisko. A ja jestem po to, żeby mu tą bliskość dać. Do bliskości nie da się przyzwyczaić, bo to nasza naturalna potrzeba. A zwłaszcza malutkich dzieci. 
Bardzo zależy mi na śnie moich dzieci. Żeby były spokojne, wyspane i wyluzowane. Cieszę się, że mam pomoc w postaci chusty lub nosidła. Jeśli tego potrzebują- jestem zawsze dla nich. .
.
! Mamy dla was mikołajkową niespodziankę! Od teraz na hasło: „przystanek_tarabanik” na każde nosidło Tarabanik -10% w sklepie SlingsFamily.com 👍 Mało tego! To podwójna przecena 🔝🔝🔝Tarabaniki na SlingsFamily.com są już przecenione♥️ Promocja łączy się w 20 % ✌🏻🆒 do tego wszystkiego od Mikołaja macie darmową przesyłkę🤘💪🏻🆒 fajnie? No jasne, że fajnie 🥳🤩 Wpadajcie do @tarabanik_babycarrier .
.
.
#noszebokocham#nicminiewisi#noszebokocham#babyweaning#tarabanik#nieśpimytarabanimy#dzieci#dziecisawazne#rodzicielstwobliskosci#macierzyństwo#nosidło
Co kilka dni słyszę „ty tyle nosisz..”, „nie boli Cię kręgosłup od tego noszenia?”, „przyzwyczaił się”. A jak jest naprawdę? Od narodzin Milana odkładałam go do łóżeczka, a spacery w chuście były z konieczności. Odkładałam, bo bolał mnie kręgosłup i chciałam spać. Niestety. Mój syn nie chce spać sam. Ma od początku problem z utrzymaniem snu. Zasypia na jakieś 5-20 minut i to koniec. W wózku podczaj jazdy może spać 2 godziny. W chuście lub w łóżku czując bliskość rodzica również się nie wybudza. I jeśli ktoś mi jeszcze raz powie, że przyzwyczaiłam, to mam argument, że to mija się z prawdą. Przetestowałam. Odkładałam. Spać nie chce. On chce być blisko. A ja jestem po to, żeby mu tą bliskość dać. Do bliskości nie da się przyzwyczaić, bo to nasza naturalna potrzeba. A zwłaszcza malutkich dzieci. Bardzo zależy mi na śnie moich dzieci. Żeby były spokojne, wyspane i wyluzowane. Cieszę się, że mam pomoc w postaci chusty lub nosidła. Jeśli tego potrzebują- jestem zawsze dla nich. . . ! Mamy dla was mikołajkową niespodziankę! Od teraz na hasło: „przystanek_tarabanik” na każde nosidło Tarabanik -10% w sklepie SlingsFamily.com 👍 Mało tego! To podwójna przecena 🔝🔝🔝Tarabaniki na SlingsFamily.com są już przecenione♥️ Promocja łączy się w 20 % ✌🏻🆒 do tego wszystkiego od Mikołaja macie darmową przesyłkę🤘💪🏻🆒 fajnie? No jasne, że fajnie 🥳🤩 Wpadajcie do @tarabanik_babycarrier . . . #noszebokocham#nicminiewisi#noszebokocham#babyweaning#tarabanik#nieśpimytarabanimy#dzieci#dziecisawazne#rodzicielstwobliskosci#macierzyństwo#nosidło

Jej stronawięcej

Inspiracje

Ostatnie obrazyZobacz wszystkie

Jego stronawięcej