Ostatnie obrazyZobacz wszystkie

Jej stronawięcej

Jego stronawięcej

Inspiracje

Masz miejsce, które nazywasz „swoim miejscem na ziemi”?
.
.
Zawsze wydawało mi się, że nie mogę mieszkać nigdzie indziej niż w Warszawie, tak jestem emocjonalnie związana z tym miastem. Jestem rodowitą gdynianką, ale mocno zakorzenioną w Warszawie. Mój dziadek od strony mamy i jego rodzina z dziada pradziada był z Warszawy. Moi wujowie zginęli w Powstaniu, a Bianka, pierwsza Warszawianka po tej dwupokoleniowej przerwie, urodziła się w tym samym dniu, co moja prababcia Apolonia (a jej praprababcia) tylko dzieli je 118 lat 🙂 .
Dlatego sama siebie zaskoczyłam, że zamieszkałam w Sulejówku, dając sobie samej dowód na to, że nie jest ważne gdzie mieszkasz. Ważne z kim. Warszawa nie dawała mi poczucia bezpieczeństwa, nie dawała spokoju, dawała tylko złudne poczucie, że jestem we właściwym miejscu, w domu. Moja mama zawsze była dumna, że historia zatoczyła koło i zamieszkałam w Warszawie. Po ślubie zmieniło się moje myślenie, a macierzyństwo tylko je umocniło. Mój dom do mój mąż i moje dzieci. Niezależnie czy żyjemy w niedużym mieszkaniu w Warszawie, czy ogromnym domu w Sulejówku, jestem w domu z nimi. .
.
Gdyby tylko praca pozwoliłaby wyjechać z kraju, pomieszkać w innym państwie, poznać inną kulturę i oddychać innym powietrzem, bez zastanowienia spakowalibyśmy walizki, wzięli dzieciaki i wyruszyli. Tak moje postrzeganie domu zmieniło się na przestrzeni kilku lat 🙂 .
.
Moje miejsce na ziemi to moja rodzina. A miejsc, do których chcę wracać, wciąż szukam. Na pewno jest to Portugalia i Włochy 🖤 i nasz Bałtyk .
.
#dom #warszawa #love #family #travel #traveler #portrait #blogger #photography #motheranddaughter #mylove #lovemyfamily #warsaw #warsawgirls #blog #mojemiejsce #polska #poland #tattoos #tattooedgirls #brunetka #mojdom #mójdom #myśli #myśl #matkaicorka #matkaicórka #bloger #blog
Masz miejsce, które nazywasz „swoim miejscem na ziemi”? . . Zawsze wydawało mi się, że nie mogę mieszkać nigdzie indziej niż w Warszawie, tak jestem emocjonalnie związana z tym miastem. Jestem rodowitą gdynianką, ale mocno zakorzenioną w Warszawie. Mój dziadek od strony mamy i jego rodzina z dziada pradziada był z Warszawy. Moi wujowie zginęli w Powstaniu, a Bianka, pierwsza Warszawianka po tej dwupokoleniowej przerwie, urodziła się w tym samym dniu, co moja prababcia Apolonia (a jej praprababcia) tylko dzieli je 118 lat 🙂 . Dlatego sama siebie zaskoczyłam, że zamieszkałam w Sulejówku, dając sobie samej dowód na to, że nie jest ważne gdzie mieszkasz. Ważne z kim. Warszawa nie dawała mi poczucia bezpieczeństwa, nie dawała spokoju, dawała tylko złudne poczucie, że jestem we właściwym miejscu, w domu. Moja mama zawsze była dumna, że historia zatoczyła koło i zamieszkałam w Warszawie. Po ślubie zmieniło się moje myślenie, a macierzyństwo tylko je umocniło. Mój dom do mój mąż i moje dzieci. Niezależnie czy żyjemy w niedużym mieszkaniu w Warszawie, czy ogromnym domu w Sulejówku, jestem w domu z nimi. . . Gdyby tylko praca pozwoliłaby wyjechać z kraju, pomieszkać w innym państwie, poznać inną kulturę i oddychać innym powietrzem, bez zastanowienia spakowalibyśmy walizki, wzięli dzieciaki i wyruszyli. Tak moje postrzeganie domu zmieniło się na przestrzeni kilku lat 🙂 . . Moje miejsce na ziemi to moja rodzina. A miejsc, do których chcę wracać, wciąż szukam. Na pewno jest to Portugalia i Włochy 🖤 i nasz Bałtyk . . #dom #warszawa #love #family #travel #traveler #portrait #blogger #photography #motheranddaughter #mylove #lovemyfamily #warsaw #warsawgirls #blog #mojemiejsce #polska #poland #tattoos #tattooedgirls #brunetka #mojdom #mójdom #myśli #myśl #matkaicorka #matkaicórka #bloger #blog
Ostatnie tygodnie były niezwykle pracowite. Każdą chwilę wykorzystywaliśmy na wykończenie dołu, każdą złotówkę wydaliśmy na wyposażenie. Ale mówi się, co jest prawdą, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Dlatego zakasaliśmy rękawy i zrobiliśmy to. .
.
Sobota była niczym ważny egzamin. Ekscytacja połączona ze zdenerwowaniem. Praca trwała do ostatniej chwili, a raczej do pierwszego gościa 🙂 Udało się, jesteśmy zadowoleni, poznaliśmy fantastycznych ludzi, bawiliśmy się świetnie. Było tłoczono i było wesoło, dokładnie tak jak chcieliśmy. .
.
Jestem po dwóch intensywnych dniach w Przystanku Miłosna. Najpierw wtorkowe zajęcia Musical Babies, a dziś warsztaty nosidłowe z @tulsie.pl . I wiecie co? Ludzie dopisali! A ja czuję, że odżywam. Obecność gości w naszym domu działa na mnie energetycznie. Robię coś dobrego i potrzebnego dla innych, ale w dużym stopniu dla siebie samej, wygrzebując się tym samym z dużego dołu... .
.
Jeśli chciecie nas odwiedzić, zrobić swoje warsztaty w Przystanku Miłosna lub wynająć naszą przestrzeń na własne imprezy, spotkania, piszcie do nas ❤️✌🏻👋🏻 Jesteśmy otwarci na Was i Wasze pomysły! .
.
#marzenia #love #lovemyhome #rodzina #miejscespotkań #sulejówek #przystanekmilosna #miłość #dzieci #portrait #beauty #smile #happy #picoftheday #home #dom #domowo #szczęście #brestfeeding #art #artist #illustration #illustrator #ilustracja #colour #bohostyle #interior #instamatki #instamom #miejsce
Ostatnie tygodnie były niezwykle pracowite. Każdą chwilę wykorzystywaliśmy na wykończenie dołu, każdą złotówkę wydaliśmy na wyposażenie. Ale mówi się, co jest prawdą, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Dlatego zakasaliśmy rękawy i zrobiliśmy to. . . Sobota była niczym ważny egzamin. Ekscytacja połączona ze zdenerwowaniem. Praca trwała do ostatniej chwili, a raczej do pierwszego gościa 🙂 Udało się, jesteśmy zadowoleni, poznaliśmy fantastycznych ludzi, bawiliśmy się świetnie. Było tłoczono i było wesoło, dokładnie tak jak chcieliśmy. . . Jestem po dwóch intensywnych dniach w Przystanku Miłosna. Najpierw wtorkowe zajęcia Musical Babies, a dziś warsztaty nosidłowe z @tulsie.pl . I wiecie co? Ludzie dopisali! A ja czuję, że odżywam. Obecność gości w naszym domu działa na mnie energetycznie. Robię coś dobrego i potrzebnego dla innych, ale w dużym stopniu dla siebie samej, wygrzebując się tym samym z dużego dołu... . . Jeśli chciecie nas odwiedzić, zrobić swoje warsztaty w Przystanku Miłosna lub wynająć naszą przestrzeń na własne imprezy, spotkania, piszcie do nas ❤️✌🏻👋🏻 Jesteśmy otwarci na Was i Wasze pomysły! . . #marzenia #love #lovemyhome #rodzina #miejscespotkań #sulejówek #przystanekmilosna #miłość #dzieci #portrait #beauty #smile #happy #picoftheday #home #dom #domowo #szczęście #brestfeeding #art #artist #illustration #illustrator #ilustracja #colour #bohostyle #interior #instamatki #instamom #miejsce