Konsultacje chustowe

 

Konsultacje w zakresie noszenia dzieci w chustach oraz nosidłach miękkich.

Jestem mamą, już za chwilę, dwójki dzieci. Moja przygoda z chustonoszeniem zaczęła się wiosną 2017 roku i trwa do dzisiaj. W międzyczasie poczułam chęć poszerzenia swojej wiedzy oraz rozwoju w tym kierunku. Na początku 2018 roku odbyłam kurs w szkole ClauWi i zostałam Doradcą Noszenia. Na codzień wychowuję dzieci, maluję obrazy oraz aktywnie promuję noszenie dzieci w internecie. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, rozmawiać nie tylko o rodzicielstwie, dlatego praca Doradcy Noszenia sprawia mi wiele radości i dostarcza nowej energii.

Moja oferta skierowana jest do osób, które pragną bezpiecznie i prawidłowo nosić dziecko. Na spotkaniu pokażę Ci jak powinna wyglądać prawidłowa pozycja dziecka oraz jak ją uzyskać. Opowiem o rodzajach chust, ich splotów i nosideł miękkich, pomogę w doborze odpowiedniej długości oraz zakupie chusty. Pokażę Ci wiązania, poćwiczymy je najpierw na lalce treningowej, następnie na maluszku.

Konsultacja trwa zazwyczaj 2, 3 godziny w zależności od ilości osób, które w niej uczestniczą i kosztuje od 120 do 150 zł, w zależności od ilości osób biorących udział w szkoleniu oraz miejsca. Konsultacja może się odbyć u Ciebie w domu lub u mnie – dysponuję odpowiednią przestrzenią (Sulejówek Miłosna). Jeśli jesteś zainteresowany/a warsztatami – cenę ustalimy indywidualnie.

Pracuję na terenie Sulejówka i okolic oraz w Warszawie.

Serdecznie zapraszam

Sonia Sobieraj-Brzeźniak

tel. 796091564,

mail sonia.brzezniak@gmail.com