O nas

 

Ten blog jest o naszej podróży, której celem jest dom. Taki w sensie fizycznym i duchowym. Mamy nadzieję na dłuższy i przyjemny postój na stacji Przystanek Miłosna oraz nasze i Wasze tutaj wytchnienie.

Pomysłem, który zmobilizował nas do pracy nad tym serwisem było stworzenie przestrzeni w sieci (a może i poza nią?), na miejsce podobne do tego, które chcemy stworzyć w naszym domu. Ciepłe, rodzinne, pogodne, twórcze i inspirujące. Bardzo lubimy zapraszać gości, zapraszamy więc i Was do naszego świata.

Gdybyśmy mieli się przedstawić, tak tu i teraz, w żołnierskim skrócie, powiedzielibyśmy – Jesteśmy młodym małżeństwem (nie mylić z młodymi ludźmi :P), które całkiem niedawno rozpoczęło wspólnie życie. Mamy mocno wyczekiwaną, małą, piękną córkę. Podobna wrażliwość i zamiłowanie do pięknych rzeczy z duszą popchnęła nas do jednej z najważniejszych decyzji w życiu. Decyzji o zakupie domu.

Dla nas to nie jest zwykły dom. To dom naszych marzeń. Dom z charakterem, czy wreszcie dom, w którym czuć artystyczną aurę poprzednich [nadal obecnych] właścicieli, który zasługuje na uszanowanie jego tradycji, pokochanie i zaopiekowanie. Czy podołamy? Tak, mamy taką nadzieję. Czy będzie w stanie nam się odwdzięczyć?  Zrobimy co w naszej mocy.

Dla nas obecny czas jest szczególnie ważny, bowiem po latach błądzenia w poszukiwaniu szczęścia i miłości, w końcu się odnaleźliśmy. Trochę to trwało, bo nie mamy po 20 lat, ale za to jesteśmy przepełnieni radością, zapałem i gotowi do ciężkiej pracy.

Mamy nadzieję, że Przystanek Miłosna będzie dla wszystkich tu obecnych przyjemnym punktem spotkań. Jako gospodarze tego miejsca zapewniamy, że zrobimy wszystko, by tak było.