Przystanek Miłosna

WYNAJMIJ MIEJSCE 

Przystanek Miłosna to zdecydowanie nietuzinkowa przestrzeń – mówią nasi goście. Na dodatek, to przestrzeń do wynajęcia. Na miejscu czeka na Ciebie siedemdziesiąt metrów kwadratowych podzielonych na trzy pomieszczenia, z wydzielonym, dedykowanym wejściem.

Naszą intencją było przygotowanie przestrzeni przytulnej, komfortowej i nowoczesnej, a jednocześnie bezpiecznej i atrakcyjnej dla najmłodszych gości. To z myślą o nich Przystanek Miłosna przygotował ciekawy i ciągle rozwijany kącik dziecięcy.

Dla dorosłych przygotowaliśmy wiele miejsc siedzących skupionych wokół wygodnych kanap, puf i poduszek, jak i w formule nieco bardziej formalnej – przy stolikach, które można dowolnie konfigurować. W zaciszu, pomiędzy jednym a drugim pomieszczeniem można porozmawiać z innymi na jeleniogórskich fotelach kinowych z lat siedemdziesiątych – czemu by nie?

Wynajmujemy Przystanek Miłosna na imprezy zamknięte dla dzieci i dorosłych. Współpracujemy z animatorami, którzy mogą u nas stworzyć Twojemu dziecku urodziny marzeń. Potrzebujesz przestrzeni na godziny? Napisz do nas teraz.

PRZYSTANEK MIŁOSNA – SPOTKANIA

Nasza uwaga skupia się obecnie na uruchomieniu ciekawych i różnorodnych cykli warsztatów rozwojowych i kulturalnych z przeznaczeniem dla dzieci, młodzieży, ale i dorosłych.

Naszą intencją jest przyjmowanie w naszych skromnych progach ciekawych osobistości, które będą mogły podzielić się wiedzą i doświadczeniem z naszymi gośćmi.

Mamy świadomość, że okoliczne mamy, także ojcowie potrzebują nieco urozmaicenia, rozmów z innymi rodzicami w czasie południowej kawy. Dla tych wszystkich będziemy cyklicznie przygotowywać spotkania z dobrym i mocnym trunkiem, licząc że nasze dzieci w tym czasie bawiąc się ze sobą, dadzą nam chwilę na wyciszenie i rozmowę.

TWÓJ POMYSŁ

Jeśli jednak Twój pomysł nie mieści się w zaproponowanych wyżej ramach, napisz do nas. Lubimy wyzwania, niestandardowe pomysły.

Naszą intencją jest aktywizacja okolic Sulejówka, Wesołej, Halinowa, Okuniewa i okolic. Może także Warszawy, choć przez wrodzoną skromność nawet nie przyszło nam o tym pomarzyć. Jeśli więc dojeżdżasz na ulubione zajęcia zbyt daleko, aby było to dla Ciebie wygodne, daj nam namiar na tego organizatora. Może uda nam się wspólnie zorganizować zajęcia w Przystanku Miłosna.

ZAPRASZAMY CIĘ DO KONTAKTU

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Przystanek Miłosna znajdziesz zawsze tutaj:

PRZYSTANEK MIŁOSNA WYDARZENIA

Galeria