gadżety na narty

Trwa sezon narciarski, więc śmiało można wziąć narty czy deskę pod pachę i ruszyć w stronę gór. W naszym artykule przedstawimy zestawienie ciekawych gadżetów, warto zabrać ze sobą na taką wyprawę.

Dla wygodny na stoku

Na wyjazd na stok, oprócz sprzętu, ochraniaczy i gogli warto zabrać ze sobą dedykowaną uprząż do noszenia deski czy nart i kijków. Dzięki takiemu gadżetowi przenoszenie własnego wyposażenia staje się znacznie prostsze, a co za tym idzie, bardziej komfortowe. Decydując się na zakup zadbaj o dobrą jakość i wytrzymałość materiału, specjalne zapięcia i mocowanie do plecaka. Nie zapomnij także o estetyce wykonania.

Kamera sportowa

Chcesz nagrać swoje wyczyny na stoku? Zabierze ze sobą kamerę sportową np. GoPro. Takie małe urządzenie, zakupione wraz z dodatkowym wyposażeniem, pozwala na kręcenie z ręki czy na umieszczenie kamery na kasku. To drugie rozwiązanie jest o tyle przydatne, że w trakcie zjazdów niebezpiecznie jest jednocześnie kręcić i manewrować. Gotowe nagrania, czy to obrobione czy nie, możesz potem zamieścić na swoich mediach społecznościowych czy zapisać na pamiątkę wyjątkowego wyjazdu.

Ważne jest, aby kamera była wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne, jakie panują w zimie. Od razu zainwestuj w taką, która ma specjalną warstwę chroniącą ją przed wodą czy w razie upadku. Nie mniej ważne są parametry – większość urządzeń pozwala nagrywać już w Full HD, ale jeżeli chcesz się cieszyć najwyższą jakością wybierz tę dającą opcję nagrywania w 4K.

Drukarka do telefonu

Każdy wyjazd oznacza robienie masy zdjęć, a drukarka do smartfona pozwoli zamienić je z formy cyfrowej w tę papierową. Takie małe odbitki w dowolnej ilość podarujesz na pamiątkę znajomym lub nowo poznanym osobom. W przypadku urządzeń INSTAX, dzięki dedykowanej aplikacji do fotografii dodasz do napisy czy QR kod do nagranego kamerą filmiku. W ten sposób podzielisz się wspólnymi wspomnieniami w sposób kreatywny.

Drukarka do telefonu

Mały aparat cyfrowy

Obok drukarki do telefonu, warto zabrać ze sobą mini aparat cyfrowy INSTAX Pal. Dzięki temu, że mieści się w dłoni i ma opcję samowyzwalacza, idealnie sprawdzi się na stoku. Szerokokątny obiektyw gwarantuje zaś uchwycenie na zdjęciu wszystkich osób wraz z pięknymi, górskimi widokami. Brak selfie sticka daje tutaj dużą swobodę w trakcie ustawiania się do fotografii, a tym samym masę zabawy i radości.

Plecak i termos

W sytuacji, gdy planujesz spędzić na stoku trochę czasu, warto zabrać ze sobą mały plecak. Ten wykonany z wodoodpornego materiału jest niezwykle lekki, a jednocześnie pojemny. Z powodzeniem zmieścisz w nim telefon czy inne, drobne przedmioty. Oprócz tego znajdzie się w nim miejsce na słodką przekąskę czy kubek ze słodką herbatą.

W trakcie jazdy na nartach warto zadbać o dodatkowe wzmocnienie oraz coś ciepłego do picia. Wysokiej jakości kubek termiczny utrzyma ciepło nawet przez kilka godzin, co pozwoli się rozgrzać miedzy kolejnymi zjazdami.

Nasze propozycje gadżetów na wyjazd narciarski już znasz, a to które z nich wybierzesz, zależy tylko od ciebie. Pamiętaj jednak, że podstawą jest zawsze bezpieczeństwo. Zadbaj więc o swój sprzęt, kask, gogle oraz o ochraniacze, tak, by każdy zjazd był przyjemnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here